מיזם ענק: ספר התורה להצלה מנגיף הקורונה | 10 עובדות שלא ידעתם: על ההבטחה לישועות גדולות ברכישת זכות בספר התורה • חובה לקרוא

כל הפרטים על המיזם – לחצו כאן

10 עובדות על ההבטחה לישועות גדולות ברכישת זכות בספר התורה

1) המצוה המאחדת – מצוות כתיבת אות בספר התורה, היא המצווה האחרונה מבין תרי”ג מצוות התורה, והיא מצווה שמאחדת בין מאות אלפי יהודים יחדיו, וממילא נותנת את הכח להביא את הישועה והגאולה השלימה לכלל ולפרט. 

2) הצלה מהקורונה – ברגעים שלפני ביאת משיח צדקנו, שאנו עומדים ממש בתוכם. ישנה חשיבות גדולה להיות כתובים בספר התורה. הלא הן הסגולות המובטחות ברכישת אות בספר התורה!

3) הגאולה המובטחת – בספר דניאל כתוב: “ובעת ההיא יעמוד מיכאל השר הגדול העומד על בני עמך, והיתה עת צרה אשר לא נהיתה מהיות גוי עד העת ההיא, ובעת ההיא ימלט עמך כל הנמצא כתוב בספר”. 

4) סגולה לישועה – רבינו ישעיהו מטיראני (בעל תוספות רי”ד) כותב, כי הכתוב מרמז, שכל מי שכתוב בספרו של הבורא (היינו ספר התורה) ינצל מהצרה בזכות היותו כתוב בספר. וממילא אנו למדים מכך, על סגולה הנפלאה בכתיבת אות בספר התורה להינצל מצרות וחולאים השם ישמרנו. ובפרט מצרת נגיף הקורונה שרבים חללים הפיל רח”ל.
5) סגולה לעשירות – חכמינו מלמדים אותנו ברוח קודשם כי: “הרוצה שיתקיימו נכסיו – יקנה ספר תורה”.

6) סגולה לחכמה – בספר החינוך כתב : “על ידי כתיבת אות בספר תורה, זוכה הוא ובניו לחכמה וגם התורה לא תשתכח ממנו”.

7) ההבטחה לזרע בר קימא – כתב המקובל רבי חיים פלאג’י זיע”א: “זה ספר תולדות אדם”, כי עם כתיבת האות בספר התורה, מביא תולדות לאדם, שהרי כל הנשמות שורשם באותיות התורה.

8) סגולה לאריכות ימים – בעל יסוד ושורש העבודה זיע”א כתוב: כי הכותב ספר תורה זוכה לאריכות ימים.

9) סגולה לרפואה – ידוע מהבעל שם טוב הקדוש זיע”א, כי השתתפות בכתיבת אות בספר תורה, היא סגולה לרפואה ולהורדת הקטרוגים ועין הרע.

10) ספר התורה של עם ישראל – אנו נמצאים בתקופה קשה מאד לעם ישראל ולעולם כולו, ואין איש איתנו יודע מה ילד יום, וכל יום ויום קללתו מרובה מחברו ל”ע, ולכן חובה קדושה עלינו להיקהל ולעמוד על נפשנו ונפש ילדנו ולהביא את הישועה וההבטחה של גדולי הדורות עלינו. להיות שותפים בכתיבת אותיות בספר התורה להצלת עם ישראל מנגיף הקורונה, אמן כן יהי רצון.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

כתבו לנו תגובה, מבטיחים לקרוא ולהגיב לכם חזרה ואף לפרסם…

כתיבת תגובה

כתבו לנו תגובה, מבטיחים לקרוא ולהגיב לכם חזרה ואף לפרסם…

עוד מאמרים

Cart
  • No products in the cart.