98 חולים חדשים: ירידה בריכוזים החרדיים על פי נתוני משרד הבריאות אובחנו ביממה האחרונה 98 חולי קורונה חדשים

98 חולים חדשים: ירידה בריכוזים החרדיים

על פי נתוני משרד הבריאות אובחנו ביממה האחרונה 98 חולי קורונה חדשים. מנין המונשמים ירד ל-29 | בריכוזים החרדיים נרשמת ירידה מתמדת | במשרד הבריאות דחו לעת עתה את היתר ההתקהלות ל-100 איש 

אחרי כשבועיים של חולים בודדים ליממה, על פי נתוני משרד הבריאות הערב (שני) אובחנו בישראל 98 חולי קורונה חדשים ביממה האחרונה. לעומת זאת בשורות טובות לגבי החולים הקשים המונשמים שירד ל-29. מנין החולים הפעילים עומד על 2006.

סך הכל חלו עד כה 17,169 ישראלים, מהם החלימו 14,878. מאז אתמול בוצעו 5,423 בדיקות קורונה. מנין המתים מהנגיף עומד על 285 קורבנות.

לצד זאת, מספר החולים בפועל, ברוב היישובים החרדים בירידה מתמשכת: באלעד נותרו רק 17 חולים, במודיעין עילית 23, בביתר עילית 24 חולים, באשדוד 28, בבית שמש 57 ובבני ברק 198 חולים בלבד לעומת כמה מאות באזור חג הפסח.

בתוך כך, משרד הבריאות ששקל להעלות את מספר המתקהלים המותרים ל-100 איש במקום פתוח, החליט לדחות אותו לעת עתה ולהשאיר את המגבלה על 50 איש במרחב הפתוח, זאת בשל מגמת התפשטות הנגיף.

עוד אומרים במשרד הבריאות כי תפילות בבתי הכנסת יימשכו בינתיים בהתאם להנחיות, כאשר לאחר חג השבועות המגבלה תישאר על קיום מניינים של 50 איש בלבד, תוך שמירת מרחק כסא ריק בין מתפלל למתפלל ועטיית מסכה.

בחדרי חרדים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

כתיבת תגובה

כתבו לנו תגובה, מבטיחים לקרוא ולהגיב לכם חזרה ואף לפרסם…

כתיבת תגובה

כתבו לנו תגובה, מבטיחים לקרוא ולהגיב לכם חזרה ואף לפרסם…

עוד מאמרים