כל הפרטים

בער"ח סיון הבעל"ט: מעמד תפילת השל"ה הקדוש זי"ע ברוב עם הדרת מלך, להצלחה בחינוך ולישועות גדולות

מפורסמת לכל מעלתו של יום ערב ראש חודש סיון, שרבינו ישעיהו הלוי הורוביץ – מחבר הספר 'שני לוחות הברית' – הידוע בכינויו השל"ה הקדוש זי"ע המליץ להתפלל ביום זה על כל מה שצריך האדם, לרפואה ולזיווגים ולפרנסה טובה, ועוד ועוד, ובפרט על להצלחה בחינוך הבנים ועלייתם בתורה ובמדות וביראת שמים: "חל עלינו חובת התפלה ובקשה להשם יתברך בכל צרכינו, כי הכל מאתו יתברך. על כן בכל מה שיצטרך האדם בכל עת ובכל שעה, ירגיל על לשונו תפלה קצרה להשליך על ה' יהבו. ובעת הפעולה יאמר בכל צרכיו: 'לשם יחוד קודשא בריך הוא ושכינתיה, רבון העולמים הצליח דרכי כי מאתך הכל וכו'.

"וביותר צריך זירוז להתפלל שיהיה לו זרע כשר עד עולם, ואגב כל צרכיהם וזיווגם, מה' יצא הדבר. ולבי אומר, שעת רצון לתפלה זו בערב ראש חודש סיון, הוא החודש שבו נתנה התורה, ואז נקראים בנים לה' אלוקינו". עד כאן לשונו הקדושה של השל"ה בספרו, שאף חיבר נוסח תפילה מיוחד המובא להלן.

וזו ההזדמנות עבורכם ליטול חלק במעמד 'תפילת השל"ה' ברוב עם הדרת מלך, על ידי אברכי ורבני ישיבת 'מאורות הרש"ש' בראשות מו"ר ראש המוסדות הגאון רבי יהורם יפת שליט"א, שיעתירו אל ה' בעבור כל התורמים והמסייעים להפצת התורה ומפעלות החסד והרמת קרן עדת תימן המעטירה, להצלחה מרובה ולישועות מקיפות בכל מכל כל, ובעיקר בחינוך הילדים, בריאות ופרנסה טובה.

מתי?

ביום חמישי הקרוב, כ"ט באייר (6.6)

בשעה 13:20 תפילת מנחה

איפה?

בהיכל בית מדרשנו 'מאורות הרש"ש'

רח' ויצמן 8 / סוקולוב 18 נס ציונה

ניתן להעביר שמות לתפילה וברכה
בתרומה סמלית כמנין מז"ל (77 ש"ח)

חייגו כעת > 052-716-9898
או שלחו הודעה > 050-902-1-902
או בכרטיס אשראי > לחצו כאן


קו המאורות – מרכז התוכן וההלכה ליהדות תימן | חייגו בכל עת: 8416* | 03-30-8888-5 | מס' ישיר מארה"ב – 151-8613-0185 | ניתן לשלוח שאלות לרבני בית ההוראה גם דרך האתר או באמצעות המייל: sm088302222@gmail.com

הצטרפו עכשיו לערוצי החדשות של אתר המאורות

כתיבת תגובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

אולי יעניין אותך גם

הירשמו כעת לניוזלטר שלנו

והישארו מעודכנים!