בהפקת 'המאורות'

היערכות נרחבת לקראת ההילולא הגדולה של פועל הישועות, הצדיק הקדוש רבי יצחק גברא זי"ע מעג'ור

בסוף השבוע שעבר ערב ראש חודש תמוז הבעל"ט, יצאו שלוחי 'המאורות' לציונו הצדיק מעג'ור הגה"ק רבי יצחק גברא זצוק"ל וזי"ע בישוב 'עגור' הסמוך לבית שמש, לפגישת היערכות לקראת יומא דהילולא קדישא כ"א בתמוז (שחל השנה בשב"ק והעלייה לקברו תוקדם ליום חמישי י"ט בתמוז).

מגיד המישרים ומזכה הרבים הרה"ג רבי ישי יפת שליט"א – ראש מדרשיות 'המאורות', והרב משה יפת הי"ו – מנהל רשת בתי ההוראה 'המאורות' וחבר מועצת העיר מודיעין עילית, עם צוות ההפקה ואיש ההילולא הרב פישמן הי"ו שבשנים האחרונות מוסר נפשו להפקת והצלחת ההילולא, יצאו יחד לסיור מעמיק במתחם הציון ובשטח שסביבו, כדי לעמוד מקרוב על צרכי הרבים שיבואו להעתיר על ציונו של הצדיק ולהיערך לכך בהתאם – כאשר השנה מתוכננים מספר חידושים מבורכים, כמו הסדרת נושא התחבורה ודרכי הגישה לגברים ולנשים (דרך מהדרין), הכשרת שטח ענק להכנסת אורחים, מתחם במות ושירותים, ועוד.

במוסדות 'המאורות' עומדים בקשר עם כלל הגורמים הרלוונטיים – חברי הישוב, המשטרה וההפקה, לרווחת באי ההילולא ולכבודו של הצדיק הקדוש, אשר רבים עולים לציונו במשך כל השנה ובפרט ביום פקידת שנתו כ"א בתמוז, ורואים בחוש מופתים גדולים וישועות גדולות.

העוסקים במלאכת הקודש מעריכים את עלויות קיום ההילולא במאות אלפי שקלים, בפרט השנה לאור כל השינויים הנדרשים מצד ראשי ותושבי הישוב ומשטרת ישראל, וקוראים לציבור ליטול חלק בזכויות העצומות של זיכוי הרבים, שיוכפלו עבורם שבעתיים מן השמים ויעמדו להם לנצח נצחים:

"כולם שואלים אותנו, איך יתכן שמתקיימת הילולא גדולה כל כך של צדיק יסוד עולם, ואף גורם רשמי או משרד ממשלתי אינו לוקח אחריות ופורס חסותו על קיום האירוע", אומר הרה"ג רבי ישי יפת שליט"א לכותב השורות, "ולצערנו התשובה היא שאכן כן, אף גורם לא לוקח (עדיין) אחריות על הציון הקדוש בכלל ועל ההילולא הגדולה בפרט. אין כל תקציב, אפילו מימון חלקי, לאירוע הענק – ולכן הכל תלוי בנו, בכל אחד ואחת מאיתנו. זו ההזדמנות של כולם להיות שותפים עם 'המאורות' ולעשות נחת רוח לצדיק, ובזכות זה נראה כולנו ישועות מעל הטבע ברוחניות ובגשמיות"!

קחו עכשיו חלק וזכות בהילולא הגדולה של הצדיק מעגור זי"ע
למענה טלפוני חייגו: 08-9-302-302 או 050-902-1-902
ניתן להעביר שמות לתפילה ע"י הרבנים שליט"א בציון הצדיק זי"ע

יצוין כי בשיא ההילולא תיערך עצרת התפילה המרכזית של 'המאורות', בהשתתפות מרנן ורבנן ונכדי הצדיק שליט"א, עם אמירת סליחות ותקיעת שופרות לישועת עם ישראל.

פרטים נוספים על ההילולא הגדולה – יבואו בהמשך אי"ה ובל"נ.

כמו כן, אי"ה ובל"נ, נפרסם כאן באתר ובקו 'המאורות' (8416*) סדרת כתבות על דמותו של הצדיק זי"ע עם חשיפות בלעדיות וסיפורי מופת מדהימים שהתרחשו על ציונו הקדוש.


קו המאורות – מרכז התוכן וההלכה ליהדות תימן | חייגו בכל עת: 8416* | 03-30-8888-5 | מס' ישיר מארה"ב – 151-8613-0185 | ניתן לשלוח שאלות לרבני בית ההוראה גם דרך האתר או באמצעות המייל: sm088302222@gmail.com

הצטרפו עכשיו לערוצי החדשות של אתר המאורות

כתיבת תגובה

תגובה אחת

  1. "כולם שואלים אותנו, איך יתכן שמתקיימת הילולא גדולה כל כך של צדיק יסוד עולם, ואף גורם רשמי או משרד ממשלתי אינו לוקח אחריות ופורס חסותו על קיום האירוע", אומר הרה"ג רבי ישי יפת שליט"א לכותב השורות, "ולצערנו התשובה היא שאכן כן, אף גורם לא לוקח (עדיין) אחריות על הציון הקדוש בכלל ועל ההילולא הגדולה בפרט. אין כל תקציב, אפילו מימון חלקי, לאירוע הענק – ולכן הכל תלוי בנו, בכל אחד ואחת מאיתנו. זו ההזדמנות של כולם להיות שותפים עם 'המאורות' ולעשות נחת רוח לצדיק, ובזכות זה נראה כולנו ישועות מעל הטבע ברוחניות ובגשמיות"!
    כך כתבתם באתר.

    לכאורה עדיף שהמדינה תשאר בחוץ. כי בכל מקום שהמדינה נכנסה נהיה צרות הן מבחינה רוחנית והן מבחינה גשמית. [יכולים לדרוש לבטל את ההפרדה בין נשים לגברים, ולדאוג שההילולא לא תפריע לאיכות הסביבה ועוד כל מיני טענות שונות ומשונות, ואם צריכים מימון עדיף לפנות לציבור, או לכה"פ לרשות עירונית, אבל לא למדינה כמו משרד הדתות וכיו"ב. אשמח לשמוע דעתכם]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

הירשמו כעת לניוזלטר שלנו

והישארו מעודכנים!